karjeros konsultavimo paslaugos

Mes dirbame tam, kad Jums būtų lengviau. Mūsų siūlomos CV rašymo lietuvių ir anglų kalba paslaugos Jums padės laimėti konkurencinėje kovoje su kitais kandidatais ir susirasti savo svajonių darbą.

CV rašymo lietuvių kalba paslauga

Gyvenimo aprašymas yra pirmas kandidato kontaktas su darbdaviu, todėl, jei norite atkreipti darbdavio dėmesį, Jums turėtų būti ypatingai svarbu savo gyvenimo aprašymui ir pradiniam įvaizdžiui skirti pakankamai dėmesio. Mūsų profesionalų teikiama CV rašymo lietuvių kalba paslauga padės atkreipti atrankų specialisto ar būsimo vadovo dėmesį. Įsigilinę į Jūsų geriausias savybes mes padėsime Jums jas atskleisti ir užimti norimą darbo poziciją.

18.90 EUR

24.99 EUR
Naujiena!

Motyvacinio laiško rašymo paslauga

Kartais kandidatuojant į tam tikras pozicijas gyvenimo aprašymo nepakanka. Darbdaviai prašo pateikti CV ir motyvacinį laišką, kuriame atskleistumėte, kodėl norite dirbti jų įmonėje ir kodėl Jūs būtumėte tinkamiausias kandidatas.

18.80 EUR

24.99 EUR
Naujiena!

LinkedIn paskyros kūrimas ir optimizavimas (Lietuvių arba anglų kalba)

Tam tikrų profesijų atstovams rekomenduojama turėti ir periodiškai atnaujinti asmeninė LinkedIn paskyrą. Tai reikalinga tam, kad personalo atrankų specialistai (HR) galėtų Jus pastebėti pagal Jūsų turimus įgūdžius, patirtį ar išsilavinimą. LinkedIn paskyros sukūrimas nėra sudėtingas, tačiau norint, kad Jus pastebėtų - reikia žinoti, kaip tai padaryti optimaliai.

39.90 EUR

50.00 EUR
Naujiena!

CV rašymo anglų kalba paslauga

Prisistatykite būsimam darbdaviui gražia ir taisyklinga anglų kalba. Pirmas Jūsų kontaktas su būsimu darbdaviu yra Jūsų gyvenimo aprašymas (CV), todėl, jei norite atkreipti darbdavio dėmesį, Jums turėtų būti ypatingai svarbu, kad CV būtų kuo kokybiškesnis. Lietuvos, Anglijos, Norvegijos ir kitų vakarų šalių darbdaviai mėgsta gražius ir taisyklinga anglų kalba parašytus CV. Palikite šį darbą mums, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų CV anglų kalba atrodytų nepriekaištingai.

26.90 EUR

34.99 EUR
Naujiena!

Siūlome ypatingas nuolaidas savo pastoviems klientams. Gyvenimo aprašymo atnaujinimo ir pan. paslaugas, tuo atveju, jei gyvenimo aprašymą rengėme mes - atliekame pagal susitarimą.