Lengvai redaguojami CV šablonai

Profesionalūs mūsų parduodami CV šablonai, kuriuos galima lengvai pritaikyti ir naudoti lietuvių ir anglų kalbomis. Pirmas įvaizdis yra ypatingai svarbus - nedvejok ir padidink savo galimybes įsidarbinti už kavos puodelio kainą. Atsisiuntęs CV šabloną galėsi pakeisti tekstą, atlikti kitas norimas korekcijas pvz. pakeisti išdėstymą į savo norimą ir paruošti savo CV per keletą minučių!

Tik 2% gyvenimo aprašymų įveikia pirmą atrankos etapą. Būk tarp tų 2% geriausių!

Profesionalus CV šablonas
Profesionalus CV šablonas

CV šablonai (dizainai) skiriasi savo pritakymo sritimi. Šis Profesionalus CV Šablonas yra skirtas asmenims, turintiems didelę darbo patirtį skirtingose darbovietėse.

1.90 EUR

3.50 EUR
Naujiena!

Paprastas CV šablonas
Paprastas CV šablonas

Šis CV šablonas be nuotraukos yra paprastas, tačiau ne prastas. Jis yra ypatingai lengvai redaguojamas. Įsigiję jį galėsite lengvai pakeisti pavyzdinį tekstą ir greit paruošti formą išsiuntimui.

1.90 EUR

3.00 EUR
Naujiena!

Universalus CV šablonas
Universalus CV šablonas

Aiški dviejų stulpelių struktūra (be nuotraukos) padeda išskirti svarbiausias gyvenimo aprašymo dalis - kandidato darbinę patirtį ir išsilavinimą, todėl šis mūsų parengtas CV šablonas yra universalus ir tinka žmonėms kandidatuojantiems į įvairais pozicijas.

1.90 EUR

3.50 EUR
Naujiena!

Geras CV šablonas
Geras CV šablonas

Gerai atskirta bendros informacijos ir pagrindinės CV šablono dalies struktūra padeda sudėti esminius akcentus apie kandidato darbinę patirtį, išsilavinimą. Minimalistinis dizainas ir paprastos spalvos suteikia konkretumo įspūdį.

1.90 EUR

3.50 EUR
Naujiena!

Jeigu įsigijote mūsų CV šabloną, tačiau vis tiek nesiseka atkreipti darbdavių dėmesį į save - galbūt Jums reikia sudėtingesnės pagalbos - konsultacijos, CV taisymo ar CV rašymo paslaugos, kurias galite įsigyti mūsų tinklapyje.